Meniu
Gamintojai | Gurda

 

o Veiklos pradžia - 1995 metai, Kaunas;
o Bendrovės specializacija –  ergonomiškų biuro baldų kūrimas ir gamyba;
o Pagrindinis produkcijos asortimentas – įvairių serijų biuro baldai, konferencijų, priimamojo baldai, kėdės, krėslai, minkštasuoliai.

Produkcija. "Gurda" viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo specializuotis gaminti ergonomiškus biuro baldus, bendradarbiauti su ergonomikos specialistais, medikais. Orientacija į ergonomiškų biuro baldų gamybą – tai strateginis "Gurdos" sprendimas. Ergonomiški biuro baldai, prieš kelerius metus Lietuvoje dar buvę naujiena, pastaruoju metu vis labiau populiarėja. Šiuo metu pagrindinę "Gurdos" verslo dalį sudaro ergonomiškų produktų kūrimas ir pardavimas.

Pasiekimai. Dėmesys klientams, patyrę specialistai, kūrybiškumas, greitas pažangių technologijų bei naujų dizaino formų įsisavinimas – tai pagrindiniai privalumai, padėję "Gurdai" per palyginti trumpą laiką tapti vienu iš biuro baldus gaminančių lyderių Lietuvoje.

Kūrybiškumas. Ypatingą dėmesį "Gurda" skiria bendradarbiavimui su Lietuvos ir užsienio dizaineriais –  tiek žinomais, tiek ką tik pradėjusiais savo karjerą. Suteikdami jauniems dizaineriams galimybę dirbti kartu su patyrusia "Gurdos" komanda, siekiame ugdyti jaunuosius Lietuvos talentus, auginti kūrybinį potencialą. Tokia "Gurdos" strategija nenuvylė:  produkcija išsiskiria originaliu dizainu bei konstrukcija ir yra pajėgi konkuruoti ne tik vidaus, bet ir užsienio rinkose. Už sėkmingą bendradarbiavimą su dizaineriais 2002 m. vykusioje baldų parodoje "Baldai 2002" "Gurda" buvo apdovanota diplomu. 2003 m. Lietuvos metų gaminiu nominuota ergonomiška kėdė "Supra". 2004 m. biuro baldų sistema "Y_system" Lietuvoje vykusioje parodoje laimėjo didijį prizą.

"Gurdos" produkcija jau yra įvertinta tiek šalies, tiek tarptautiniu lygiu. "Gurdos" baldus pripažįsta klientai ir rinkos ekspertai.

Produktai: ATLANTA / BRAIN STORMCARISMA / CARISMA conf. / CLAUDIACOUPE / / DREAM conf. / Y_system / KOMFORT conf. / LOGO / LOTUSMEGA / MERITIUM / NEO / NOON / NOVA / PARADIGMA / PERSONAPERSONETASEDNA / SHELL / / SUPRA / / WAP / WAVE / WOW
Dizaineriai: Jean Louis Iratzoki / Gediminas Juška / Nauris Kalinauskas / Simonas Slučka / Kęstutis Šerpenskas / Mindaugas Žilionis

www.gurda.lt