Meniu

Biuro zonavimas

OFFI biuro paskirstymo zonomis filosofija
Suskirstykite bendrą biuro erdvę į zonas pagal žmonių atliekamas funkcijas, darbo veiklos specifiką ir informacijos pasiskirstymą ir pastebėsite, kaip atmosfera Jūsų biure pasikeis.

Šiuolaikinis biuras – tai atskira filosofija, kuria siekiama suderinti organizacijos tikslus, individualius darbuotojų poreikius, architektų ir dizainerių sumanymus.

Biuro planavimas gali būti puiki priemonė organizacijos unikalumui išreikšti. Todėl svarbu surasti tokią erdvės, šviesos, spalvų, baldų ir aksesuarų dermę, kuri perteiktų organizacijos dvasią. Vienų ji bus šviesi ir įkvepianti, žadinanti norą kurti, kitų  –  brandi ir globėjiška, leidžianti pasijusti saugiai.

Svarbu biurą suvokti kaip vieningą visumą, o ne kaip atskirų zonų rinkinį. Tinkamai įrengtas biuras sureguliuoja informacinius srautus, palengvina komunikaciją tarp atskirų organizacijos skyrių, suteikia galimybę efektyviau atlikti tiek individualų, tiek ir komandinį darbą.

Suskirstyta į zonas erdvė turėtų būti užpildyta funkcionaliais, patogiais, estetiškais baldais. Kartais įrenginėdami biurus įmonių vadovai patys eksperimentuoja, tačiau tiksliai suplanuoti biuro erdves gali tik profesionalai.

Zonavimo paslaugas siūlantis OFFI įvertina poreikius, numato reprezentacines ir darbo vietas bei rekomenduoja sprendimus. Be to, OFFI siūlomas užsienio ir Lietuvos gamintojų baldų dizainas yra modernus, funkcionalus, ergonomiškas ir estetiškas. Taip erdvėms suteikiama išskirtinumo, o įmonės darbuotojams – geresnė darbo kokybė ir svarbumo jausmas.