Meniu
OFFI LT biuras Kaune persikrausto į naujas patalpas Islandijos pl.217, Kaunas

nuo 2023 08 01d. UAB OFFI LT biuras Kaune, persikrausto į naujus namus

Mus rasite nauju adresu

Islandijos pl. 217 , LT - 49165 Kaunas

Verslo komplekse A1

www.offi.lt

Tel.+370 (612) 81 170 (Kaunas)

Tel.+370 (687) 17 452 (Kaunas)

Tel.+370 (37) 220 666 (Kaunas)Kaip skirtingiems organizacijos skyriams parinkti tinkamus biuro baldus dabo vietai įrengti?
Prieš įrengiant biurą svarbu pereiti per skyrius ir kiekvienam padaliniui išrinkti labiausiai jų darbo specifiką atitinkančius biuro baldus. Pagrindiniai aspektai, kuriuos įvertina OFFI specialistai parinkdami biuro baldus konkrečiai organizacijai ir atskiriems jos skyriams, yra šie:
• darbo pobūdis (vadybinis, kūrybinis, techninis);
• darbo vietoje praleidžiamas laikas (pvz., gamybininkai praleidžia mažiau laiko savo darbo vietoje palyginti su reklamos specialistais);
• darbo organizavimo pobūdis (horizontali organizacijos struktūra reikalauja žymiai mažiau pertvarų, sienų, durų nei hierarchinis valdymas);
• poreikis kaupti duomenis (šiuo atžvilgiu išsiskiria teisininkai ir finansininkai);
• organizacijos plėtros galimybės.

Ar OFFI yra pasiruošęs kiekvieną siūlomą sprendimą pagrįsti finansiškai?
Iš tiesų, Lietuvos biuro baldų rinkai iki šiol trūksta finansinio biuro įrengimo pagrindimo
OFFI yra pasiruošęs: finansiškai pagrįsti kiekvienos darbo vietos įrengimą, įvertinti nusidėvėjimą, išaiškinti išperkamosios nuomos galimybes.


Kodėl OFFI tokį didelį dėmesį skiria biuro zonavimui?
Biuras be zonų - ne biuras. Būtina suvokti, kad darbo zonos ir reprezentatyvios zonos (priimamasis, konferencijos salės, vadovo kabinetas) skiriasi, todėl joms turi būti keliami skirtingi reikalavimai ir skiriami skirtingi finansiniai ištekliai. Todėl OFFI ypač didelį dėmesį skirs biuro zonavimo filosofijos pritaikymui praktikoje.
Reprezentacinė zona tampa biuro vizitine kortele organizacijos klientams, partneriams, svečiams. Tai zona geriausiai išreiškianti organizacijos filosofiją, darbo kultūrą, pozicijas rinkoje ir siekius. Reprezentacinei zonai rekomenduojama skirti daugiau investicijų.
Darbo zona skirta tiek individualiam, tiek komandiniam darbui, čia būtinas funkcionalumas ir racionalumas. Svarbiausias šios zonos tikslas - suderinti individualų darbuotojo komfortą darbo vietoje su organizacijos galimybėmis ir siekiais. Darbo zonos įrengimą ypač svarbu ekonomiškai pagrįsti.


Kas yra "OFFI"?
OFFI - tai anglų kalbos žodžių „Office", „Furniture", „Interior" (liet. - biuras, baldai, interjeras) lydinys.

Biuro filosofija
Įmonės darbuotojai biure praleidžia labai didelę savo gyvenimo dalį, todėl biuro aplinka turi motyvuoti  siekti rezultatų, būti patogi ir funkcionali. Šiuos tikslus padeda įgyvendinti biuro filosofija, apimanti biuro paskirstymą zonomis, darbo vietų įrengimą ir biuro pritaikymą įmonės kultūrai.


Paskirstymo zonomis filosofija
Biuro paskirstymas zonomis – tai atskirų darbo zonų visuma ir teisinga jų tarpusavio sąveika. Būtent teisingas padalijimas į zonas užtikrina produktyvų viso biuro darbą. Remdamiesi šiuolaikine biuro padalijimo filosofija, ekspertai pateikia įmonei ir jos darbuotojams ekonomiškai naudingiausią bei vertingiausią biuro planą ir baldų rinkinį.


Zona
Tai darbo vietų visuma, išsiskirianti tam tikra specifine funkcija. Biuras skirstomas į keturias pagrindines zonas: reprezentacinę, darbo, poilsio ir technikos.


Vieta
Tai konkretiems poreikiams pritaikyta zonos dalis. Vietos yra skirstomos į darbo, formalaus bendravimo ir neformalaus bendravimo.


Formalaus bendravimo vieta
Tai konferencijų salės, susitikimų kambariai. Svarbiausi reikalavimai formalaus bendravimo vietoms yra jų reprezentatyvumas bei funkcionalumas – tiek žmonių, tiek naudojamos technikos atžvilgiu. Paprastai šios patalpos  įrengiamos atsižvelgiant į rengiamų susitikimų dažnumą ir dalyvių skaičių.


Neformalaus bendravimo vieta
Dažniausia tai yra poilsio zona, padalinio/skyriaus vadovo darbo vieta. Svarbiausi reikalavimai šioms zonoms yra patogumas ir jaukumas. Dažnai naudojami minkšti baldai, žemi staliukai, kitos jaukumo suteikiančios interjero detalės.