Meniu
Nauris Kalinauskas

Nauris Kalinauskas

Nauris Kalinauskas (g. 1972) –  dizaineris, pradėjęs savo karjerą reklamos srityje, jau yra žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Vaikinui, studijavusiam architektūrą ir 1996 m. baigusiam Vilniaus dailės akademiją, tai buvo puiki sritis uždarbiui, bet ne saviraiškai. Tad netrukus Nauris pasuko baldų projektavimo link, daug laiko bei pastangų skirdamas naujų technologijų paieškoms bei įvairiems eksperimentams. 2000 m. jis įkūrė dizaino studiją „Contraforma“, kuriai vadovauja iki šiol.

Architekto profesija ir patirtis grafinio dizaino srityje padarė nemažą įtaką dizainerio meninei brandai. Naurį žavi geometrija, jos formų paprastumas ir grožis. Medžiagos paprastumas ir formos jai suteikimas naudojant technologijas skatina kūrybiškumą ir kartu suteikia galimybę išlaikyti grynąsias daikto formas bei pavidalą. „Kai atsiriboji nuo savo kasdieninio aplinkos suvokimo ir pasižiūri į daiktą kitaip, aplanko stebuklingas jausmas kūrybai bei troškimas materializuoti savo mintis", - sako Nauris.

Dizainerio sėkmę ir tarptautinį pripažinimą greičiausia nulėmė jo filosofija, kurioje svarbiausia - idėja. Dizainerio darbus vainikuoja daugybė įvertinimų, tarp kurių ryškiausias – „“Red Dot”“ apdovanojimas už minkštasuolių seriją LOGO.

Produktai: Y_system / LOGO
Gamintojai: Gurda