Meniu
  • Biuro kėdė darbuotojams | PERSONETA

Biuro kėdė darbuotojams | PERSONETA

Kėdžių šeima

PERSONETA kėdžių šeima apima vadovo, lankytojo ir pasitarimų kėdes, kurios taip pat gali tarnauti ir kaip darbuotojo bei laukiamojo kėdės.

 

Jei

Jums patiko mūsų charakteringos PERSONA kėdės, tai PERSONETA yra tokia pat savita ir subtili, tik dar žaismingesnė. Jos skiriamasis bruožas – langučiai, kurie horizantaliomis ir vertikaliomis linijomis linksmai suskaidys visa Jūsų biuro erdvę. Ant jos norisi prisėsti dėl jos viliojančio vaizdo, o atsisėdus aptinkamas ir kitas privalumas – itin patogiai prie kėdės atlošo priglundanti nugara. Taip pat, kaip ir PERSONA modeliai – kiekvienas iš PERSONETA modelių turi keletą veidų, priklausomai nuo medžiagos ir spalvos. Juk kasdieninei darbo aplinkai reikalinga įvairovė, tiesa?

 

Spalvos

Renkantis biurui keletą modelių, rekomenduojame pasirinkti skirtingų spalvų odą, arba audinį – tuomet sukursite itin žaismingą ir nuotaikingą biuro atmosferą.

 

Detalės

Kėdės skiriamasis bruožas – horizontaliai ir vertikaliai profiliuota sėdimoji dalis su juosmens atrama. PERSONETA rekomenduojame kūrybinių idėjų nestokojantiems žmonėms, kurie pritaikys kėdžių modelius netikėtuose rakursuose, ir biuras tikrai taps išskirtiniu.


Gamintojas: Lietuva