Meniu

Darbo zona

Kiekviename biure yra individualių erdvių, kuriose darbuotojai dirba vienumoje. Paprastai įmonę sudaro vadybinis, kūrybinis ir techninis personalas. Kiekvienai šių darbuotojų grupių parenkami skirtingi produktai.

Vadovaujantysis personalas – tai veržlioji įmonės dalis, nuo kurios priklauso kompanijos gerovė. Todėl vadybinio personalo baldai turėtų būti susiję su pažanga ir inovacijomis. Jie kuriami pasitelkiant naujoviškas medžiagas ir novatoriškus dizaino sprendimus.

Kūrybinis personalas geriau jausis laisvesnėje aplinkoje – ten, kur daugiau spalvų, kur interjeras ne toks griežtas kaip vadybinio personalo patalpose. Įrodyta, kad interjerui suteikus raudonos ir žalios spalvos, galima ženkliai pagerinti darbo rezultatus.

Techninis personalas paprastai atlieka rutininius darbus, todėl jų darbo vietose pakaks ir paprastesnių baldų. Įrenginėjant darbo vietas dera atminti, kad vadovas turi būti išskirtas iš kitų darbuotojų, bet nepervertintas, o techninių darbuotojų darbo našumas nesikeis, net jei į jų baldus bus investuojama daug.

Darbo zonoms siūlome - Mega, Paradigma, Y_System („Gurda“).