Meniu
 • HEA

  Pertvara gėlynas HEA

 • CENTRUM

  CENTRUM

 • COFFICE

  COFFICE

 • MONOLITE

  MONOLITE

 • OMNI

  OMNI

Kiti baldai

Minkšti baldai iš Offi – geriausias pasirinkimas jūsų biuro priimamajam ar poilsio kambario įrengimui.

Offi salone– tik garsiausių pasaulio gamintojų ir dizainerių kūriniai. Pas mus rasite minkštuosius baldus Jūsų biuro priimamajam, konferencijų salėms ar poilsio kambariams.

Mūsų minkštieji baldai išsiskiria ypač aukšta kokybe, įprastu ir moderniu dizainu.

Minkšti baldai vadovams

Vadovo kabinetui siūlome išskirtinio dizaino ir aukščiausios kokybės minkštuosius baldus. Mūsų salone net išrankiausias vadovas ras kuo nudžiuginti save. Tiems, kurie ieško išskirtinės elegancijos, siūlome minkštųjų baldų liniją "Boss". O gal norite minimalistinio stiliaus kabineto? Tuomet jums puikiausiai tiks "Coupe" baldai.

Minkšti priimamojo baldai

Norite, kad biuro svečiai jaustųsi itin patogiai, laukdami svarbaus susitikimo? Tuomet priimamajam siūlome išskirtinio stiliaus ir novatoriško dizaino minkštuosius baldus. Minkštųjų baldų linija "Logo" pavers Jūsų laukiamąjį itin išraiškingu ir jaukiu, o tiems, kurie nori žaismingumo, siūlome rinktis "Shell" biuro baldus.

Minkšti baldai poilsiui

Jei norite, kad svarbūs susitikimai jūsų nevargintų, paverskite juos maloniu pasisėdėjimu išskirtinėse "Centrum" kėdėse, kurios jau laimėjo tarptautinį pripažinimą. O galbūt mėgstate neformalius susitikimus su puodeliu kavos rankose? Tuomet "Coffice" minkštieji baldai – kaip tik Jums!