Meniu
  • Biuro kėdės | FORMA
  • Biuro kėdės | FORMA

Biuro kėdės | FORMA

Kai grakštus dizainas derinamas su naujausiomis technologijomis, rezultatas gali būti ne kas kita, kaip išskirtinė „Forma" kėdė. Šis revoliucinis gaminys, kurį po ilgų tyrimų sukūrė kompanija „Moving", garantuoja kėdės mechanizmo unikalumą. Tokio nerasite jokioje kitoje kėdėje: nuostabi judesio sinchronija tarp sėdimosios dalies ir atlošo garantuoja, kad net ilgai sėdint nebus varginamas stuburas. Tai puikus sprendimas tiems, kuriems tenka ilgas valandas praleisti sėdint. Be to, kėdės forma koreguoja kūno padėtį taip, kad jis visada išliktų taisyklingoje padėtyje. Dar daugiau, sėdint „Formoje" kojų padėtis taip pat tampa taisyklinga. „Formoje" įmontuotas įtaisas reaguoja į sėdinčiojo svorį, o slankusis mechanizmas leidžia keisti kėdės aukštį net iki 6 cm, todėl kėdė pritaikoma prie kojų ilgio. Ne veltui ši kėdė buvo pavadinta „išmaniąja" –  ji „prisitaiko“ prie sėdinčiojo kūno formų.
„Forma", kaip ir visi „Moving" gaminiai, yra pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų ir atitinka standartus ISO 14001, ISO 9001 bei OHSAS 18001. Ji taip pat buvo apdovanota „Catas Quality Award" prizu, o tai reiškia, kad šis gaminys yra pripažintas kaip ergonomiškas, saugus ir patvarus.
Šios kėdės gamintoja – „Moving" – pirmoji italų biuro kėdžių gamintoja, gavusi prestižinį „Catas Quality" apdovanojimą už kėdžių ergonomiškumą, patvarumą ir saugumą. Tai įspūdingas apdovanojimas, kuris dažnai nulemia biuro interjerą kuriančių dizainerių apsisprendimą renkant baldus.

Gamintojas: Moving
Katalogas: